Daveho stránka o ňom a tom ostatním

Stránka Daveho, nazývaného mnoha různými jmény, amatérského: modeláře, šermíře, K Ing (a), nekonečného studenta a vůbec divného živlu. :-)


dave.JPG dave2.JPG

De infernis nulla est redemptio


Něco o mě :-)


Dovolte abych se představil i když o to dovolení ani žádat nemusím. Jmenuji se Dave – utínač hlav, pán sekery, drtič mozků …… válečník na kterého byste ani vy bez rozmyslu nezaútočili a který si libuje ve skvělých, krví přetékajících masakrech. Hudba válečného pole mě vzrušuje: svist mečů, praskot kostí, křik umírajících a probouzí ve mně BĚS ZRUDNOSTI ….. strašlivou vroucí zuřivost, která mě mění v děsivou vyjící obludu o jaké nikdo neslyšel – v každé ruce meč a prosekávám si cestu k nepříteli !!!

V mých žilách koluje vzácná krev, jsem válečník odpovědný jen sám sobě, proto ostatní nemají nade mnou vládu a nemohou mne ovlivnit. Neohlížím se na ostatní – jdu svou vlastní cestou – nejsem nikomu povinován kromě posvátné bohyně Země za níž jedinou bojuji. Jsem stále na cestách, přijímám nové výzvy, získávám nová vítězství. V dívčině náručí spočinu „navždy“ a příští noc objímám jinou. A přitom jsem stálé sám, těším se ze svobody, kterou mi samota přináší. Krátce – jsem PRAVÝ HRDINA.

A klidně mi i něco pěkného napište :-) : Pravý hrdina .